לבנות עתיד חכם

חלוצה, כעיר שחרטה על דגלה את השמירה על הסביבה ואיכות החיים של תושביה, מחוייבת ליישם את טכנולוגיות הבניה החדשניות ביותר והחסכוניות ביותר בזמן, משאבים וכוח אדם, כדי לבנות דיור בר-קיימא ולא פחות חשוב, בר-השגה!

 

כמעט כל המוצרים מיוצרים כיום באופן אוטומטי- איך זה שאנו עדיין בונים את הבתים שלנו באותו אופן כמו לפני 100 שנה? בניה קונבנציונאלית בשיטה הנהוגה כבר עשרות ומאות שנים היא איטית, בזבזנית במשאבים ומסוכנת, יוצרת הררי פסולת, דורשת כמות רבה של פועלים ולכן יקרה יותר. כיום תיאורטית אין כבר צורך אמיתי בשימוש בקורות בניה מעץ, ובסיכון חיי אדם בענף הבניה, שהוא עדיין אחד המקצועות המסוכנים ביותר בעולם המערבי.

 

כיום קיימת בידינו הטכנולוגיה לבניית איכות חיים מקסימלית, חסכון מירבי באנרגיה, עמידות של 100% בפגעי אקלים ורעידות אדמה, גמישות עיצובית מקסימלית להגשמת הפנטזיות האסתטיות וצרכי המגורים הייחודיים לנו, והשגת סביבת חיים שהיא לא רק חכמה אלא גם נראית נהדר.

אנו מביאים בפניכם סקירה של הטכנולוגיות החדשניות והגישות התכנוניות והעיצוביות המבטיחות ביותר שמיושמות כבר היום או שצפויות לצאת לשוק בשנים הקרובות, ולשנות מקצה לקצה את הדרך שבה אנו מסתכלים על הערים שלנו.